';

قیمت توری گابیون

توری گابیون

بهترین و با کیفیت ترین توری گابیون یا توری هشت ضلعی یا توری سنگی و ارسال به سراسر ایران

مشتریان گرامی ، برای اخذ سریع قیمت توری گابیون و برای تماس با ما میتوانید با شماره تماس های زیر باما در ارتباط باشید.

برای اخذ قیمت تیرچه بلوک و یونولیت سقفی میتوانید به صفحه هر محصول مراجعه نمایید

قیمت توری گابیون

مشتریان گرامی برای گرفتن قیمت انواع دیگر توری مانند ، قیمت توری مرغی ، قیمت توری پرسی با ما در تماس باشید

نام محصول قیمت تومان(هر متر مربع) چشمه قطر مفتول (میلیمتر) وزن (هر متر مربع)
توری گابیون 17.500 10*8 1.6 450 گرم
توری گابیون 18.600 10*8 1.8 550 گرم
توری گابیون 24.400 10*8 2.5 1.5
توری گابیون 24.400 10*8 3 1.9
توری گابیون 24.900 6*8 2 1.1
توری گابیون 25.200 5*6 3 2.5
تاریخ بروزرسانی : 28 اردیبهشت

توری گابیون

قبل از سخنی باید گفت که توری گابیون یکی از انواع توری ها میباشد که برای حصار کشی ، تزئین و ایجاد حفاظ نورد استفاده قرار میگیرد که زیر مجموعه های توری مرغی میباشد.

توری گابیون ، استوانه‌ای فلزی است که درون آن را با سنگ، بتن و یا موادی همچون ماسه و خاک پر می‌کنند، درواقع سطوح این قفس یا جعبه را توری های فلزی از مفتولی با قطر های متنوع می سازند ،این محصول به واسطه کاربرد مهم خود بسیار پر فروش می باشد و جز پرطرفدارترین توری های بازرگانی آهن توری قرار گرفته است.

توری گابیون استفاده‌های متنوعی دارد از جمله این کاربرد می‌توان به راه‌سازی، نمای ساختمان‌ها و محیط‌های اداری، نمای حیاط، عمران، طرح‌های نظامی و دیگر نمونه‌ها اشاره کرد.

مواد پرکننده این جعبه‌های فلزی را معمولاً سنگ تشکیل می‌دهد چراکه مقاومت آن‌ها بیش‌از نمونه‌های دیگر است ،در مقابل هزینه‌های کمتری را در پی دارد به‌همین دلیل از سنگ‌ها بیشتر از بقیه مواد استفاده می‌شود، بتن نیز گزینه مناسبی برای پر کردن فضای درون توری گابیون می‌باشد اما مشکل وزن بال آن و نیز هزینه های سنگین تدارک آن است.

برای مثال در پروژه‌های سدسازی از توری گابیون برای استحکام سدها و نیز قالب ‌بندی استفاده می‌شود اما به واسطه اهمیت مقاومت سد درون این جعبه‌ها بتن می‌ریزند، تا در برابر عوامل خارجی دما و رطوبت آسیب‌ پذیری حداقلی داشته باشد.

توری گابیون در تزئینات

توری گابیون در تزئینات

کاربرد توری گابیون در تزئینات

توری گابیون در حصارکشی

توری گابیون در حصارکشی

توری گابیون در حصارکشی

انواع توری گابیون

 

  • گابیون کیسه ای :

از این توری برای شرایط ویژه ای که در آن سرعت انجام پروژه قابل اهمییت است استفاده می شود ، نصب این نوع بسیار سریع و آسان است ، انعطاف ویژه ای دارد اما از نظر ظاهری ثبات کمتری نسبت به بقیه دارد.

  • گابیون سبدی :

همانطور که از نامش پیداست به شکل سبد ساخته و پرداخته می شود حالت نهایی آن مکعبی شکل و حجم مشخصی از سنگ را در درون خود جای می دهد ، نصب آسانی دارد ، می توان ابعاد چشمه آن را سفارشی کرد و درون آن را با مواد دیگری پر کرد.

  • گابیون تشکی :

گابیون تشکی مکعب های ایستاده ای هستند که طول و عرض آن بیشتر از ارتفاع است و ارتفاع آن بسیار ناچیز است ، قطر مفتول در تشکی بیشتر و ابعاد چشمه کوچکتر است به همین دلیل وزن آن افزایش می یابد.

  • گابیون بی شکل :

از این توری برای استفاده های متفرقه و نگهداری دیگر مصالح استفاده می شود.

  • گابیون تزیینی :

نمونه تزیینی این محصول برای اجرای طرح های زیباسازی در پارک ها و دکوراسیون داخلی منزل استفاده می شود ، برای مثال در نگهداری گیاه و درخت کاربرد دارد و جلوه زیبایی به آنها می بخشد.

نمونه هایی که به آنها اشاره شد از مهمترین انواع گابیون تولیدی در شرکت آهن توری است ، البته زیباترین نوع آن توری گابیون تزیینی است که در بیشتر پروژه های درون شهری استفاده می شود ، برای مثال در فضاهای سبز ، پارک ها ، رستوران ها ، مجتمع ها ، ساختمان های اداری و دیگر مکان ها از این محصول جهت زیباسازی بهره می گیرند.

زیبا سازی حیاط خلوت با توری گابیون

در این قسمت می خواهیم نمونه هایی از زیباسازی حیاط خلوت را برای شما ارائه دهیم تا مشاهده فرمایید که تا چه حد می تواند این محصول جلوه های ویژه ای را برای شما بیافریند ، تنها کافیست سلیقه به خرج دهید و اندکی خلاقیت خود را به کار بگیرید تا فضایی دلنشین را خلق کنید.

5/5 - (5 امتیاز)
mohsengdrz

پست های مرتبط
پاسخ دهید