the_title قیمت لوله مانیسمان ، (لوله مانیسمان) | لوله بدون درز

قیمت لوله مانیسمان ، (لوله مانیسمان)

لوله مانیسمان

یکی از مهمترین و کاربردی ترین آهن آلاتی که در صنایع بسیار کاربرد دارد ، لوله است که در شهر سازی ، صادرات نفت و گاز ، کارخانجات تولیدی و غیره بسیار پر کاربرد و مهم است.

لوله مانیسمان از نظر ریشه و خانواده ابتدا جز خانواده بزرگ لوله میباشد و بعد از آن زیر مجموعه لوله بدون درز حساب میشود.

دلیل محبوبیت بسیار زیاد لوله مانیسمان ، نوع آن است که به نحوی جز خانواده بزرگ لوله بدون درز میباشد محسوب میشود.

معنی بدون درز بودن لوله مانیسمان ، این است ، این نوع از لوله فرآیند تولید آن با سایر لوله های تولید شده و مورد استفاده در صنایع بسیار متفاوت است.

تولید لوله مانیسمان

در گذشته که در صنعت آهن آلات تکنولوژی های ساخت و تولید آهن آلات بخصوص لوله پیشرفته نبود و معمولا لوله ها از ورق سیاه بدست می آمد ،
وقتی که قرار بود لبه های ورق سیاه که لوله را تشکیل میداد ، بهم نزدیک میشدند ، برای اتصال آنها را بهم جوش میدادند که در نهایت لوله با درز تولید میشد.

که بعد از تولید شدن لوله ، با دستگاه های ساب ، این درز ها را تقریبا ناپدید میکردند ، اما در کیفیت تاثیری نداشت ، چرا که بعد از گذشت زمان های زیادی همین درزاهای گرفته شده و جوش خورده به مرور زمان یا سوراخ و یا اینکه دهان باز میکند.

همین امر سبب شد ، بعد از گذشت زمان های زیادی ، و با پیشرفت تکنولوژی ، کارخانجات تولید لوله ها به فکر تولید لوله های بدون درز بیوفتند.

 

قیمت لوله مانیسمان

برای اخد قیمت انواع لوله از جمله قیمت لوله مانیسمان میتوانید به سایت آهن توری و جدول قیمت لوله مانیسمان مراجعه نمایید و یا اینکه با شماره تلفن های موجود در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را در خریدی مطمعن راهنمایی نمایند.

نظرتان راجع به این نوشته


دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی