';

قیمت لوله مانیسمان ، (لوله مانیسمان)

لوله مانیسمان

یکی از مهمترین و کاربردی ترین آهن آلاتی که در صنایع بسیار کاربرد دارد ، لوله است که در شهر سازی ، صادرات نفت و گاز ، کارخانجات تولیدی و غیره بسیار پر کاربرد و مهم است.

لوله مانیسمان از نظر ریشه و خانواده ابتدا جز خانواده بزرگ لوله میباشد و بعد از آن زیر مجموعه لوله بدون درز حساب میشود.

دلیل محبوبیت بسیار زیاد لوله مانیسمان ، نوع آن است که به نحوی جز خانواده بزرگ لوله بدون درز میباشد محسوب میشود.

معنی بدون درز بودن لوله مانیسمان ، این است ، این نوع از لوله فرآیند تولید آن با سایر لوله های تولید شده و مورد استفاده در صنایع بسیار متفاوت است.

تولید لوله مانیسمان

در گذشته که در صنعت آهن آلات تکنولوژی های ساخت و تولید آهن آلات بخصوص لوله پیشرفته نبود و معمولا لوله ها از ورق سیاه بدست می آمد ،
وقتی که قرار بود لبه های ورق سیاه که لوله را تشکیل میداد ، بهم نزدیک میشدند ، برای اتصال آنها را بهم جوش میدادند که در نهایت لوله با درز تولید میشد.

که بعد از تولید شدن لوله ، با دستگاه های ساب ، این درز ها را تقریبا ناپدید میکردند ، اما در کیفیت تاثیری نداشت ، چرا که بعد از گذشت زمان های زیادی همین درزاهای گرفته شده و جوش خورده به مرور زمان یا سوراخ و یا اینکه دهان باز میکند.

همین امر سبب شد ، بعد از گذشت زمان های زیادی ، و با پیشرفت تکنولوژی ، کارخانجات تولید لوله ها به فکر تولید لوله های بدون درز بیوفتند.

 

قیمت لوله مانیسمان

برای اخد قیمت انواع لوله از جمله قیمت لوله مانیسمان میتوانید به سایت آهن توری و جدول قیمت لوله مانیسمان مراجعه نمایید و یا اینکه با شماره تلفن های موجود در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را در خریدی مطمعن راهنمایی نمایند.

5/5 - (1 امتیاز)
mohsengdrz

پست های مرتبط
پاسخ دهید