مشتریان آهن توری

آهن توری

بی شک مهمترین و بهترین تبلیغ برای هر مجموعه ، داشتن مشتریان ثابت برای آن مجموعه است.

آهن توری با نیکه بر اکیپ و گروه حرفه ای خود علاوه بر فروش خوب و قابل توجه خود به مشتریان ، با تکیه بر داشتن تجربه و علم کافی برای صحبت و راه انداختن نیاز های هر مشتری توانسته رزومه و کارنامه خوبی را برجای بگذارد.

گروه بازرگانی آهن توری ، با توجه به مشتریان و ورودی های سایت خود ، برای هر محصول یک کارشناس با تجربه و کاربلد را برای داشتن بهترین نتیجه در هر تماس تلفنی و هر فاکتور داشته باشدو

بر همین اساس ، گروه بازرگانی آهن توری ، یکی از حرفه ای ترین مجموعه های فروش آهن آلات در ایران و در زمینه فروش بوده که به داشتن لطف کارمندان و نیرهای با تجربه خود در صدر خواهد ماند.

از شما سروران و مشتریان گرامی نیز انتظار میرود ، که نظرات خود را در تجربه خریدشان از این مچموعه را با مدیر فروش و یا مدیر عامل این محموعه در میان بگذارید تا بتوانیم عیب های خود را بر طرف و در آخر بهترین نتیجه را به مشتریان و مراجعه کنندگان خود ارائه دهند.

 مشتریان آهن توری

اگر بخواهیم نام تمامی گروه ها و شرکت هایی که بازرگانی آهن توری افتخار فروش ، همکاری و تبادل تجربیات خود از حال بازار را در اختیار این سروران قرار داده است ، نام ببریم در این صفحه جای نحواهد داشت.

اما لازم است نام برخی از پروژه ها و مکان هایی که به صورت صفر تا صد از میلگرد ، تیرچه بلوک ، تیرآهن و پروفیل را به ایشان ارائه و به فروش رسانده است را نام ببریم.

گروه فولاد توفیقی :

یکی از مهمترین و بزرگترین محموعه ها که در خود بازار آهن مکان قرار دارند فولاد توفیقی میباشد که آهن توری توانسته تامین نیازهای این گروه را برطرف نماید.

کلینیک کاشت مو پیله :

یکی دیگر از مشتریان آهن توری که توانسته در کل پروژه ، صفر تا صد نیازهای این مجموعه را برطرف نماید ، کلینیک کاشت مو پیله بوده است که مفتخریم از این ارتباط و همکاری.

از خدمات کلینیک پیله ، کاشت مو قسطی میباشد ، اما لازم به ذکر است که این خدمات بدون اینکه تاثیری در قیمت نهایی و کیفیت داشته باشد کار خود را انجام میدهد.

همچنین با کاشت ابرو قسطی نیز میتوانید این کلینیک را در اینترنت پیدا نمایید یعنی با سرچ کردن کلمه کاشت ابرو قسطی میتوانید آن را پیدا نمایید.

شهر توری :

یکی دیگر از سایت های فروش آهن آلات گروه شهر توری میباشد که واقع در بازار آهن مکان میباشد.

مش سیتی  :

وب سایت و فروشگاه آنلاین مش سیتی نیز از آهن دسته از مشتریان بازرگانی آهن توری میباشد که بیشتر اقلام مورد نیاز خود را از آهن توری دریافت مینماید.