قیمت میلگرد

قیمت میلگرد
تاریخ آخرین بروزرسانی : 4 سال پیش روز پیش
نام نوع سایز محل بارگیری تولید کننده قیمت عملیات بیشتر
میلگرد ۱۴ آجدار A3 قیمت میلگرد 14 کارخانه تهران ذوب آهن اصفهان 135,000 تومان
قیمت میلگرد ۱۲ آجدار A3 اصفهان ، قیمت میلگرد ۱۲ اصفهان قیمت میلگرد 12 کارخانه تهران ذوب آهن اصفهان 28,000 تومان

قیمت میلگرد

قیمت میلگرد اصفهان ، گیلان ، بناب ، کرمانشاه ، یزد به صورت لحظه ای

برای اخذ قیمت پروفیل ، قیمت قوطی میتوانید به صفحه همین محصول مراجعه نمایید.

میلگرد

میلگرد جز اساسی ترین آهن آلاتی است که در بسیاری از صنایع مانند ، ساختمان سازی ، حصار شی ، ساخت تیرچه بلوک و غیره مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین قیمت میلگرد برای ساختمان ساز ها بسیار حائز اهمیت است ، پس بهتر است برای خرید میلگرد ، از یک منبع معتبر نسبت به خرید اقدام نمایند. گروه آهن توری توانسته بدلیل بروز بودن ، قیمت روز و لحظه ای میلگرد را به مشتریان خود ارائه دهد. عکس 1 عکس 2 عکس 3

اشکال مختلف میلگرد

انواع فوندانسیون بتونی در سازه های مختلف نیازمند نوع خاصی از میلگرد هستند ، بنابراین هر نوع میلگرد موجود در بازار نقش های متفاوت و مخصوص خود را دارد، در ادامه می‌ خواهیم اشکال متنوع آن را بررسی کرده و به شما عزیزان معرفی کنیم.

انواع ساختاری میلگرد

به طور کلی این مصالح فلزی به سه نوع ساده، آجدار ساده و آجدار پیچیده تقسیم ‌بندی می‌ شوند. هر کدام از این دسته ها ویژگی های خود را دارند با بررسی نقاط ضعف و مزایای هر کدام می ‌خواهیم به شما در انتخاب نوع مناسب آن ها در پروژه خود کمک کنیم پس با ما همراه باشید. باید بدانیم که میلگرد های دارای آج از درجه انعطاف بالاتری برخوردار هستند و همچنین آجدار بودن آن ها به چسبندگی و درهم تنیده شدن شان در بتن کمک زیادی خواهد کرد، در واقع به طور کلی می‌توانیم بگوییم که نقش میلگرد ها در فوندانسیون بتونی افزایش استحکام است و این استحکام به واسطه وجود میلگرد های آجدار تأمین می ‌شود و نوع ساده آن.

میلگرد ساده

سطح صیقلی و ساده این نوع از میلگرد ها به منظور قرارگیری در درز انقباض برای پروژه های مختلف در نظر گرفته شده است، این مصالح در قطر های مختلف که بین پنج تا پنجاه میلی متر تولید انبوه می شوند ، در انتها می توانند برای ساخت درز انقباض در فرودگاه ها و مسیرهای درون شهری مورد استفاده قرار بگیرند ، در واقع این نوع میلگرد می تواند از انبساط و انقباض خارج از محدوده بتن جلوگیری کند. از ویژگی های خوب این نوع، برش آسان آن می باشد البته مقاومت میلگرد های دارای سطوح صاف از آجدار بسیار پایین تر است و برای بکارگیری آن ها در سازه های سنگین مانند ساخت پل و ساختمان های چند طبقه به‌ هیچ عنوان توصیه نمیشود.

میلگرد آجدار

به واسطه آج‌ های روی سطح خود همانگونه که گفته شد به شکل بهتری درون بتن قرار می‌ گیرند و اتصال پر بازده تری را با بتن برقرار می‌ کنند و نیز خطر جدا شدگی از آن را تا حدود بسیار زیادی کاهش می‌ دهد. انواع میلگرد آجدار نیز در قطرهایی بین پنج تا پنجاه میلی ‌متری تولید می‌ شوند، و بر اساس نوع ساخت به دو دسته کلی میلگرد های آجدار ترمومیکانیکی و میلگرد های آجدار مقاومت بالا تقسیم ‌بندی می‌ شوند در نهایت وابسته به نوع استفاده از آن ها می‌ توان نقش ها و ویژگی های آن ها را بررسی کرد.

میلگرد 10 ساده

یکی از پرمصرف ترین انواع میلگرد ها ، میلگرد 10 ساده میباشد که مصارف زیادی در ساختمان سازی ها دارد ، که در قسمت ذیل به موارد استفاده این میلگرد میپردازیم.

میلگرد های دارای آج ترمومکانیکی

این نوع میلگرد در شرایطی با دماهای بسیار بالا ساخته می‌ شوند به همین دلیل مستحکم تر از نوع دیگر هستند، بنابراین فوندانسیون متشکل از این نوع بارها قوی تر و مقاوم ‌تر از فوندانسیون دارای میلگرد مقاومت بالا است. علاوه بر مقاومت بالای این نوع، می ‌توان به ویژگی هایی چون انعطاف پذیری، قابلیت خم شدن، قابلیت جوش بالا و همچنین دیگر استانداردهای مورد نیاز اشاره کرد برای مثال ضد زنگ بودن و ضد زلزله بودن در میان این ویژگی ها زبانزد است.

میلگرد آجدار مقاومت بالا

اوج این نوع به صورت مارپیچی و در تمام طول خود پیچیده شده است، و تنها برای مصارف بتونی تولید می شوند این میلگرد ها در قطرهایی بین پنج تا پنجاه میلی متری تولید می شوند و کربن مورد استفاده در آن بسیار کاهش یافته و همین در جریان انعطاف ‌پذیری آن تاثیر بسزایی دارد. از این نوع میلگرد برای ساخت سازه های سنگین تجاری و صنعتی و نیز در ساخت پل ها استفاده می‌ شود.

محصولات بدست آمده از میلگرد

از مهمترین محصولات بدست آمده از میلگرد میتوان به کلاف ، مفتول ، ائم از مفتول مسوار ، مفتول سیاه و گالوانیزه اشاره کرد.